Czy stawka jest zbyt duża?

Wynik: 4.1/5 ( 37 głosów )

Jeśli coś jest zagrożone, jest ryzykowne i może zostać utracone lub uszkodzone, jeśli nie odniesiesz sukcesu . Napięcie było naturalnie wysokie jak na mecz, w którym stawka była tak duża.

Co oznacza zbyt duża stawka?

„Stawka” to idiom, który prawdopodobnie odnosi się do hazardu, gdzie „stawką” jest kwota postawionej kwoty. „Stawka była zbyt duża” oznacza , że było wiele do stracenia .

Jak używać stawki w zdaniu?

Podobne słowa: stawka, pomyłka, pomyłka, wybitny, weź, weź, zdejmij, weź do.
 1. Stawką jest mój honor.
 2. Stawką jest honor rodziny.
 3. Stawką jest przyszłość ludzkości.
 4. Stawką jest edukacja naszych dzieci.
 5. Ta decyzja zagraża naszemu życiu.
 6. Stawka jest większa, niż możesz sobie wyobrazić.

Czy stawką jest idiom?

W niebezpieczeństwie wygranej lub przegranej lub w trakcie określania jako pozytywny lub negatywny wynik. Moja prezentacja musi przebiegać idealnie – stawką jest duża promocja. Stawką jest tutaj nasz wymarzony dom, dlatego musimy napisać najlepszą możliwą ofertę.

Co może być zagrożone?

Jeśli coś jest zagrożone, jest ryzykowne i może zostać utracone lub uszkodzone, jeśli nie odniesiesz sukcesu . Napięcie było naturalnie wysokie jak na mecz, w którym stawka była tak duża.

Dax - A Lot At Stake (feat. Snow Tha Product) [Official Audio]

Znaleziono 45 powiązanych pytań

Co to znaczy narażać czyjeś życie na ryzyko?

prawdopodobnie zostanie zgubiony lub uszkodzony, jeśli coś zawiedzie. Stawką jest życie ludzi. Synonimy i słowa pokrewne. W niebezpiecznej sytuacji .

Czy o jedenastej godzinie jest idiom?

Idiom dnia: o jedenastej godzinie. Znaczenie: W ostatniej możliwej chwili . Przykład: Negocjatorzy osiągnęli porozumienie w jedenastej godzinie, w sam raz, aby uniknąć strajku.

Co oznacza stawka?

Ryzykujemy wygraną lub przegraną , tak jak w przypadku tej transakcji mamy do czynienia z dużą stawką. To zdanie wykorzystuje stawkę w znaczeniu czegoś, co jest obstawiane.

Jakie jest pochodzenie stawki?

W ramach rozrywki przywiązywano niedźwiedzia do pala i kładziono na niedźwiedzia 4 lub 5 mastifów . ... Postawiono zakłady, ale w tekście nie podano, czy zakład dotyczył tego, który pies zostanie zabity pierwszy i jak długo niedźwiedź będzie trwał. To najwyraźniej jest źródłem posiadania pieniędzy „na stosie” lub „na stosie”.

Jak wpłacić stawkę?

Możesz dokonać wpłaty w dowolnym momencie za pośrednictwem swojego portfela Stake Wallet.
 1. Kliknij ikonę „Portfel” > kliknij „Wpłata” > Wprowadź kwotę.
 2. Wybierz Metoda > POLi.
 3. Wybierz prędkość transferu (Express lub Regular) i kliknij „Dalej”
 4. Otrzymasz szacunkowe podsumowanie swojej transakcji. ...
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokończyć płatność POLi.

Jaka jest stawka z przykładem?

Kołek to kawałek drewna lub metalu ze spiczastym końcem do wbijania w ziemię. Przykładem palika jest to, czego ludzie używają do zabezpieczenia namiotu . rzeczownik. 5. Kawałek drewna lub metalu zaostrzony na jednym końcu do wbicia w ziemię jako znacznik, słupek ogrodzeniowy lub kołek do namiotu.

Jaki jest przykład palika?

Oznaczający. Oznacza to stawianie zakładu lub zakładu, gdy istnieje jakaś niepewność. Zwykle odnosi się to do pieniędzy, ale w obecnych czasach stawką mogą być wszystkie ważne aspekty. Na przykład reputacja, aktywa, a nawet relacje danej osoby .

Jaka jest stawka dla postaci?

Bohater i antagonista oraz postać palika: zakończenie. Większość scenarzystów poproszonych o zdefiniowanie wysokich stawek w scenariuszu wie, że wymaga to upewnienia się, że główny bohater ma coś do stracenia, jeśli nie osiągnie swojego celu .

Co oznacza stawka w związku?

Mieć udział, zainteresowanie lub zaangażowanie w coś lub kogoś . Na przykład Każdy członek miał udział w biznesie lub Wiedziała, że ​​ma udział w przyszłości swoich dzieci. Termin ten używa stawki w znaczeniu „coś do zyskania lub stracenia”, jak w przypadku hazardu. [ koniec XVIII wieku]

Czy stawka oznacza pieniądze?

Osoby uczące się języka angielskiego Definicja stawki: coś (np . pieniądze ), co można wygrać lub przegrać w grze, konkursie itp.

Czy stawka to prawdziwe pieniądze?

Tak , Stake.com jest obecnie jednym z najbardziej legalnych kasyn, które oferują niezawodne wrażenia z hazardu online i w żadnym wypadku nie jest oszustwem. Poza tym większość gier o stawki jest udowadniająco uczciwa, aby zapewnić losowe wyniki.

Co oznacza równa stawka?

2 posiadające identyczne przywileje, uprawnienia, status itp.

Jakie jest pochodzenie o jedenastej godzinie?

Wyrażenie jedenasta godzina ma pochodzenie biblijne; pochodzi z przypowieści Mateusza, w której kilku pracowników zatrudnionych w ostatniej chwili, zatrudnionych długo po innych, otrzymuje tę samą płacę . Pomimo tego, że zostali przyjęci do pracy po jedenastu godzinach ciężkiej pracy w winnicy, nie byli za późno.

Jak piszesz o jedenastej godzinie?

1. Odłożył podróż o jedenastej godzinie. 2. Przybył tam o jedenastej godzinie.

Jakie jest znaczenie wyrażenia zero godzina?

1a : godzina rozpoczęcia planowanej operacji wojskowej . b : czas, w którym zaplanowane jest zwykle znaczące lub godne uwagi wydarzenie. 2 : czas, w którym musi zostać podjęta ważna decyzja lub decydująca zmiana.

Co to znaczy postawić życie za prawdę?

„Zastaw swoje życie” oznacza tutaj, że wierzą w to tak całym sercem, że byliby gotowi zaryzykować swoje życie z powodu wiary. To znaczy , że nie mają co do tego wątpliwości .

Co oznacza spalenie na stosie?

Zabij kogoś, przywiązując do pala i paląc; także surowo karać. Wyrażenie to odnosi się do metody stosowanej w średniowieczu do uśmiercania heretyków , ale teraz jest używane jako hiperboliczna metafora surowej kary, tak jak w Była pewna, że ​​zostanie spalona na stosie za utratę kontraktu.

Co oznacza trzymać się jednego?

1 : kontynuowanie robienia lub używania (czegoś), zwłaszcza gdy jest to trudne do zrobienia. Trzymała się swojej opowieści o tym, że pieniądze już zniknęły, kiedy tam dotarła.