Czy możesz zostać prefektem w tajemnicy Hogwartu?

Wynik: 4.7/5 ( 57 głosów )

Gracze „Tajemnica Hogwartu” mogą teraz zostać prefektami Hogwartu ! ... Gracze, którzy ukończą wyzwanie, nie tylko zdobędą monety, klejnoty i szansę na zostanie prefektem, ale także odblokują lokalizację łazienki prefektów!

Kiedy możesz zostać prefektem w tajemnicy Hogwartu?

Ten staje się dostępny po dotarciu do rozdziału dwunastego roku czwartego . Aby zdobyć ten zaszczyt, musisz przejść serię testów, aby udowodnić, że jesteś godny. Przygoda składa się z czterech części i masz na nią trzy dni.

Co się stanie, gdy zostaniesz prefektem w tajemnicy Hogwartu?

Oprócz zdobywania monet i klejnotów, gracze Harry Potter: Hogwarts Mystery, którym uda się ukończyć poboczne zadanie Zostań prefektem, odblokują także pierwsze osiągnięcie w grze , a także uzyskają dostęp do łazienki prefektów.

Jak odblokować prefekta w tajemnicy Hogwartu?

Aby zostać prefektem, wystarczy wykonać zadanie poboczne . Będziesz musiał porozmawiać ze swoim Opiekunem Domu, aby piłka się potoczyła. Oglądaj swoje ulubione programy w fuboTV: oglądaj ponad 67 kanałów sportowych i rozrywkowych na żywo dzięki 7-dniowemu BEZPŁATNEJ wersji próbnej!

Czy możesz dołączyć do drużyny Quidditcha w tajemnicy Hogwartu?

Od dziś możesz grać w Quidditcha w Harry Potter: Hogwarts Mystery pod marką Portkey Games. Nowa funkcja Quidditcha jest dostępna dla wszystkich, którzy awansowali do 2 roku, 6 rozdziału i dalej w grze.

Zostań prefektem Ravenclawu! - Tajemnica Hogwartu Harry'ego Pottera (poboczne zadanie z 4. roku)

Znaleziono 41 powiązanych pytań

Czy znajdujesz swojego brata w Harrym Potterze?

Jakub został znaleziony przez jego rodzeństwo uwięzione w portrecie , a gdy zdali sobie sprawę, że to on, z podekscytowaniem wyznali, że w końcu go zobaczą po tylu latach, i rzucili się do niego, czule obejmując go z radością i ulgą, z tą dwójką. rodzeństwo dzielące serdeczne i emocjonalne spotkanie.

Czy potrafisz złapać znicz i nadal przegrać?

Całą grę rozgrywa się podczas latania na miotłach. Każdy gol jest wart 10 punktów, a drużyna, której Poszukiwacz zdobędzie Złoty Znicz, otrzymuje dodatkowe 150 punktów. Oznacza to, że jeśli drużyna ma więcej niż 15 bramek do przewagi, nadal może wygrać , nawet jeśli szukający nie złapie znicza.

Czy możesz romansować w tajemnicy Hogwartu?

Dla graczy, którzy osiągnęli rok 4, aktualizacja będzie zawierać nową zakładkę „Romans” w dzienniku przyjaźni graczy, napędzaną punktami zdobytymi w trakcie rozgrywki, a nawet „kamienie milowe w związkach” można osiągnąć poprzez zadania poboczne i aktywności. ...

Co dzieje się w 5. roku tajemnicy Hogwartu?

W klasie 5 gracze Harry Potter: Hogwarts Mystery będą mieli do ukończenia wszystkie te same stare klasy, a także dwa zupełnie nowe kursy. Pierwszą z nich jest Historia Magii , której naucza upiorny profesor Binns. Drugą nową klasą jest Obrona przed Czarną Magią, której uczy nie kto inny jak Madam Rakepick.

Co dzieje się w 4. roku tajemnicy Hogwartu?

Gracz spotyka profesora Kettleburna w klasie opieki nad magicznymi stworzeniami, aby spędzić trochę czasu z Nifflerem Madam Rakepick. Sugeruje, by gracz uprawiał żywność dla Nifflera . Gracz uprawia żywność na swojej klasie zielarstwa dla Nifflera.

Dlaczego Dumbledore uczynił Draco prefektem?

To było jak presja rówieśników Dumbledore'a, by zmusić go do czynienia dobra. Próbował też mieć go na oku. Draco mógł nadużywać swojej władzy , tak, ale tylko jako prefekt. Można by pomyśleć, że nadal miał obowiązki i musiał pracować ze Snape'em.

Czy Ron zostaje Prefektem Naczelnym?

Percy Weasley został prefektem w piątym i szóstym roku, a na siódmym roku został prefektem naczelnym. Ron i Hermiona byli prefektami Gryffindoru na piątym roku. Następujący uczniowie są znanymi prefektami: ... Percy Weasley.

Czy Hermiona zostanie Prefekt Naczelną?

Jednak, gdy Hermiona wróciła, aby ukończyć edukację i wziąć Owmty, prawdopodobnie została wybrana na Prefekt Naczelną, ze swoim poprzednim rekordem w Hogwarcie i wszystkim, co osiągnęła w roku, w którym pomagała Harry'emu z jego horkruksami.

Czy powinienem oszczędzić tulipana?

Tulipany kwitną wiosną, a wczesnym latem ich jasne kwiaty więdną. Możesz śmiało zagłuszyć brzydkie kwiaty, ale poczekaj, aż liście pożółkną, aby wykopać cebulki.

Co wyczarowuje Avis?

Zaklęcie Przywołujące Ptaki (Avis) było zaklęciem, które wyczarowało stado ptaków . Spośród wszystkich zaklęć używanych do wyczarowania żywych istot, Zaklęcie Przyzywające Ptak było jednym z najłatwiejszych, obok Zaklęcia Przywołania Węża.

Jaki jest pojedynczy portret w łazience prefektów?

Pod łazienką znajdowały się kanały ściekowe, do których można było wejść przez wysadzenie jednej części ściany. Kanały te mogły, ale nie muszą być częścią przejść i tuneli Komnaty Tajemnic. Na ścianie wisiał portret Syrenki .

Kto umrze w piątej klasie tajemnicy Hogwartu?

Śmierć Rowana Khanny w Hogwarcie Mystery następuje, gdy gracz bada tajemniczą postać „R” w Forest Grove. Pojedynek wybucha między Rakepickiem a dziećmi, a Rakepick próbuje zabić Bena Coppera za pomocą klątwy zabijającej.

Czy siódmy rok w Hogwarcie jest opcjonalny?

Szósty i siódmy rok w Hogwarcie są bardzo podobne do szóstej klasy w Anglii lub piątego i szóstego roku w Szkocji, chociaż szósta i siódma klasa w Hogwarcie wydaje się być obowiązkowa , podczas gdy szósta klasa nie jest.

Co odblokujesz w tajemnicy Hogwartu 5 roku?

Gdy zdobędziesz dziewięć gwiazdek , lekcja zostanie odblokowana. Wróć do klasy, aby wziąć udział. Aby dowiedzieć się, jak transmutować Fretkę w Prochowiec, musisz zdobyć pięć gwiazdek w ciągu trzech godzin. Wszystkie gwiazdy są potrzebne do przejścia, dlatego zaleca się, aby przed rozpoczęciem tej lekcji mieć pełną energię.

Dlaczego Merula jest taka podła?

Rodzeństwo Jacoba i Tulip ujawnili się Meruli, która miała wrażenie, że stoją za tym żartem. Tulip zażądał, aby Merula oddała im klucz , co spowodowało, że Merula ze złością odparła, jak Tulip ją zdradził, by zamiast tego pracować z rodzeństwem Jacoba.

Czy możesz umówić się z Merulą Snyde?

Harry Potter Hogwarts Mystery Romance: Czy możesz umawiać się z Merulą Snyde i innymi uczniami? W tej chwili nie możesz umawiać się na randki ani angażować się w związek z żadną z głównych lub drugorzędnych postaci w grze , w tym rywalizującą ze Slytherinem Merulą Snyde.

Czy dziewczyna może umawiać się z dziewczyną z tajemnicy Hogwartu?

Na szczęście wydaje się, że mogą romansować z innymi uczniami, których spotykają w Hogwarcie , ale wymaga to poważnej inwestycji czasu. To czysto logistyczne: Twoja wiedźma lub czarodziej rozpoczyna grę, uczęszczając na swój pierwszy rok w Hogwarcie.

Czy dasz radę wygrać bez złapania znicza?

Technicznie rzecz biorąc, możesz wygrać mecz, nawet jeśli twoja drużyna nie złapie znicza. Ponieważ Quidditch jest grą punktową, jedyne, co musisz zrobić, to zdobyć wystarczającą liczbę bramek, aby zdobyć więcej punktów niż druga drużyna po zsumowaniu punktów za złapanie znicza.

Co się stanie, jeśli ścigający złapie znicz?

Celem Szukającego jest złapanie znicza przed szukającym przeciwnej drużyny , co jest warte sto pięćdziesiąt punktów. ... Reguła quidditcha stwierdzała również, że tylko szukający z dwóch drużyn ma prawo złapać (lub dotknąć) znicza, a każdy gracz inny niż szukający popełnia faul zwany zniczem.

Czy drużyna, która złapie znicz zawsze wygrywa?

Złapanie najważniejszego znicza kończy grę. Ale jeśli twoja drużyna straci więcej niż 150 punktów, nie masz motywacji do złapania znicza . Poza tym poszukiwacz wydaje się być ważniejszy niż ktokolwiek inny na boisku. To może nadal być prostsze niż krykiet, ale dla nas, mugoli, jest to dość mylące.