Czy możesz mieć kurczaki w Stafford va?

Wynik: 4.7/5 ( 37 głosów )

Ludzie w dzielnicach mieszkaniowych, w strefach R1 i R2, mogą mieć do sześciu kurczaków , pod warunkiem, że ich parcele mają co najmniej 25 000 stóp kwadratowych lub nieco więcej niż pół akra.

Czy kurczaki są dozwolone w Stafford VA?

Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) ssaki są jedynymi gatunkami podatnymi na wściekliznę, dlatego kurczęta i ptactwo są wyłączone z definicji zwierząt i zwierząt domowych oraz są objęte definicjami zwierząt hodowlanych.

Czy Stafford VA jest uważany za północną VA?

Najbardziej wąsko zdefiniowana, Północna Wirginia składa się z hrabstw Arlington, Fairfax, Loudoun, Prince William i Stafford, a także z niezależnych miast Alexandria, Fairfax, Falls Church, Manassas i Manassas Park.

Z czego znany jest Stafford Virginia?

Stafford był skrzyżowaniem wielu ważnych wydarzeń i podróżników w historii. Od Pocahontas i kapitana Johna Smitha, do George'a Washingtona i jego słynnego, legendarnego „ rąbania wiśni ”, po niezliczone obozy i szpitale żołnierzy z czasów wojny secesyjnej, Stafford ma do opowiedzenia całe stulecia.

Czy Stafford VA to miasto lub miasto?

Lokalizacja w hrabstwie Stafford i stanie Wirginia. Stafford jest miejscem wyznaczonym przez spis ludności (wymieniony jako Stafford Courthouse) i siedzibą hrabstwa Stafford County w północnej części amerykańskiej Wspólnoty Narodów w Wirginii.

Plusy i minusy mieszkania w Stafford w stanie Wirginia | Odpowiadanie na pytania dotyczące przeprowadzki w północnym Wirginii

Znaleziono 26 powiązanych pytań

Czy Stafford VA to bezpieczne miejsce do życia?

Stafford znajduje się w 89. percentylu bezpieczeństwa , co oznacza, że ​​11% miast jest bezpieczniejszych, a 89% miast jest bardziej niebezpiecznych. ... Wskaźnik przestępczości w Stafford wynosi 13,36 na 1000 mieszkańców w ciągu roku. Mieszkańcy Stafford zazwyczaj uważają zachodnią część miasta za najbezpieczniejszą.

Jaki jest wskaźnik przestępczości w Stafford VA?

Stafford Courthouse, VA analityka przestępczości Stafford Courthouse ma ogólny wskaźnik przestępczości na poziomie 12 na 1000 mieszkańców , co czyni go zbliżonym do średniej dla wszystkich miast i miasteczek każdej wielkości w Ameryce.

Czy Stafford VA to przedmieście?

Lokalizacja Wirginii w amerykańskim hrabstwie Stafford znajduje się we Wspólnocie Wirginii. Jest to przedmieście poza Waszyngtonem .

Co jest uważane za North Stafford?

North Stafford to dzielnica w Stafford w stanie Wirginia. ... Populacja Stafford według spisu powszechnego Stanów Zjednoczonych w 2010 r. wynosiła 4320. Leży 10 mil na północ od Fredericksburga , około 40 mil na południe od Waszyngtonu i około 60 mil na północ od Richmond, stolicy stanu.

Czy Północna Wirginia to dobre miejsce do życia?

Życie w Północnej Wirginii oferuje wyjątkowe opcje jakości życia . Dzięki rozwiniętym systemom edukacji, potężnej gospodarce i rynkowi pracy oraz niemal wszystkim udogodnieniom, które zadowolą nawet najbardziej wymagających mieszkańców – jest to wspaniałe miejsce do życia.

Czy w Wirginii Północnej jest drogo?

Podobnie jak w większości miejsc w Północnej Wirginii, koszty życia, podatki i ceny domów są wysokie . Podczas gdy krajowa mediana wartości domu wynosi około 184 700 USD, w hrabstwie Fairfax jest to 550 000 USD.

Jakie miasta są uważane za Wirginię Północną?

Północna Wirginia (lub „NoVa”, jak nazywają ją miejscowi) jest ogólnie uważana za obejmująca hrabstwa Arlington, Fairfax, Loudoun, Stafford i Prince William , a także niezależne miasta Aleksandrii, Falls Church, Fairfax, Manassas i Park Manassas.

Co oznacza strefa A2?

Powiat A2 określa obszary nadające się do komercyjnej działalności rolniczej oraz podobnych i kompatybilnych zastosowań . ... 040 (Standardy Rozwoju Obszarów Rolniczych) i 22.14. 050 (Minimalna wielkość partii „-B” Łączący obszar), aby zrozumieć minimalną powierzchnię partii dla nowych podpodziałów.

Co to jest podział na strefy A2 w Wirginii?

Celem okręgu zagospodarowania przestrzennego AG-2 (rolnictwo-2) jest ochrona i zachowanie gruntów rolnych i związanych z nimi zastosowań w mieście Taylor .

Jakie jest znaczenie Stafforda?

Angielski: nazwa zamieszkania z dowolnego z różnych miejsc w Anglii, tak zwanych , które nie mają tej samej etymologii. Siedziba hrabstwa Staffordshire (które jest prawdopodobnie głównym źródłem nazwiska) nosi nazwę od staroangielskiego stæð „miejsce lądowania” + ford „ford”.

Czy Fredericksburg jest częścią hrabstwa Stafford?

obszar, który obejmuje również miasto Fredericksburg i hrabstwo Stafford . Region położony jest wzdłuż I-95 i graniczy z brzegami malowniczej rzeki Rappahannock.

Jak żyje Stafford?

Mieszkańcy są najszczęśliwsi w miejscach, które wychodzą na obszary o wyjątkowym naturalnym pięknie i są wystarczająco daleko od Londynu, a miasto hrabstwa spełnia wszystkie wymagania. Niedrogie mieszkania, wieś i miasteczko targowe są tym, co sprawia, że ​​właściciele domów są szczęśliwi, zgodnie z niedawnym badaniem przeprowadzonym przez grupę pośredników w obrocie nieruchomościami Hamptons International.

Jak bezpieczny jest Fredericksburg VA?

Ze wskaźnikiem przestępczości 40 na tysiąc mieszkańców Fredericksburg ma jeden z najwyższych wskaźników przestępczości w Ameryce w porównaniu ze wszystkimi społecznościami różnej wielkości – od najmniejszych miasteczek po największe miasta. Szansa na stanie się ofiarą przestępstwa z użyciem przemocy lub przestępstwa przeciwko mieniu wynosi 1 na 25.

Czy Garrisonville VA jest bezpieczny?

Biorąc pod uwagę tylko wskaźnik przestępczości, Garrisonville jest mniej bezpieczne niż średnia w stanie Wirginia i mniej bezpieczne niż średnia krajowa.

Czy Woodbridge Va jest bezpieczne?

Analiza przestępczości w Woodbridge w stanie Wirginia Woodbridge ma ogólny wskaźnik przestępczości na poziomie 14 na 1000 mieszkańców, co sprawia, że ​​wskaźnik przestępczości jest tutaj zbliżony do średniej dla wszystkich miast i miasteczek różnej wielkości w Ameryce. Zgodnie z naszą analizą danych FBI o przestępstwach, Twoja szansa na stanie się ofiarą przestępstwa w Woodbridge wynosi 1 na 73 .

Czy Spotsylvania VA jest bezpieczny?

Wskaźnik przestępczości w Spotsylwanii wynosi 14,77 na 1000 mieszkańców w ciągu roku. Mieszkańcy Spotsylwanii zazwyczaj uważają północno-wschodnią część miasta za najbezpieczniejszą .

Czy hrabstwo Stafford jest bezpieczne?

Hrabstwo Stafford ma piękne, spokojne otoczenie, jest spokojne i bezpieczne . Pogoda jest również idealna w porównaniu do innych miejsc, w których jest za gorąco lub za zimno. Ogólnie Stafford to świetne miejsce do życia.

Jak żyje się we Fredericksburgu?

Mieszkanie we Fredericksburgu oferuje mieszkańcom atmosferę podmiejskiej mieszanki miejskiej, a większość mieszkańców wynajmuje swoje domy. We Fredericksburgu jest wiele restauracji, kawiarni i parków. W Fredericksburgu mieszka wiele rodzin i młodych profesjonalistów. Szkoły publiczne we Fredericksburgu są powyżej średniej.