Czy Amelia mogła uratować Dereka?

Wynik: 4.8/5 ( 38 głosów )

Meredith przyjechała do szpitala, a nawet spędziła czas z Derekiem, mimo że był on martwy. ... Amelia powiedziała też , że mogła uratować Dereka , ponieważ zarabiała na życie cudami . Czuła, że ​​gdyby była lekarzem opiekującym się swoim bratem, Derek nadal by żył.

Czy Amelia Shepherd jest lepsza niż Derek?

W serialu Amelia jest w rzeczywistości lepszym chirurgiem , ponieważ ma . 8 rekord i Derek ma . 14 rekordów. ... Derek wyprzedził Amelię o co najmniej dekadę i przeszedł o wiele więcej operacji niż Amelia, więc oczywiście więcej pacjentów zmarło na jego stole niż na jej.

Co stało się z Amelią po śmierci Dereka?

Kiedy Derek zmarł późno w sezonie 11, Owen musiał czekać, aby powiedzieć Amelii, aż wyjdzie z operacji . Kiedy ogłosił wiadomość, Amelia wydawała się niewzruszona. Jednak był to po prostu sposób radzenia sobie Amelii. Podczas "roku wolnego" Meredith, Amelia wciąż opowiadała mroczne i niestosowne dowcipy na temat śmierci Dereka.

Jaka jest różnica wieku między Derekiem a Amelią?

Grey naprawdę tego nie przemyślał. Myślę, że Owen jest prawdopodobnie tak stary jak Kevin, ale nie wiem. Tak, ale powiedzieli, że Amelia i Derek byli oddzieleni od siebie siedem lat .

Czy Amelia ma nawrót po śmierci Dereka?

Przejmuje pracę Dereka jako szefowa neurologii w Grey Sloan Memorial i nadal mieszka z Meredith po jego śmierci. Amelia na krótko powraca po kłótni z Owenem przed ich małżeństwem, ale natychmiast wraca do trzeźwości.

Anatomia Greya 11x24 – Amelia mówi Meredith, że nie mogła pożegnać się z Derekiem

Znaleziono 24 powiązane pytania

Dlaczego Amelia opuściła Owena?

W świetle braku zainteresowania Teddy'ego, Owen mówi Amelii, że ją wybrał. Jednak Owen nadal wykazuje zaborcze i obsesyjne zachowanie w stosunku do Teddy'ego i jej ciąży, co powoduje, że Amelia na stałe odrywa się od ich związku.

Dlaczego Amelia zostawiła Jamesa?

Amelia później nakrzyczała na Jamesa za to, że nie pozwolił jej wstać i uciszył ją podczas rozmowy. Powiedziała, że ​​to nie działa i poprosiła go, żeby wyszedł . Kiedy odmówił, wyszła. ... Miała kilka telefonów z Jamesem i zerwała zaręczyny.

Czy Derek i Amelia są naprawdę spokrewnieni?

Amelia jest najmłodszym rodzeństwem rodziny Dereka Shepherda (Patrick Dempsey) i powracającym do zdrowia narkomanem. Jej fabuła w obu programach obraca się wokół jej walki z trzeźwością, lekkomyślnością i ambicją jako neurochirurg.

Czy Meredith jest starsza od Amelii?

@Kvar1038 Meredith była najstarszą w swojej klasie rezydencyjnej . Była w Europie z przyjaciółmi przez kilka lat przed rozpoczęciem stażu. Jest także najstarszą w swojej rodzinie, podczas gdy Amelia jest najmłodszą w jej rodzinie.

Czy Derek i Amy są bliźniakami?

Amelia Shepherd jest kierownikiem neurochirurgii w szpitalu Gray Sloan Memorial. Jest najmłodszą siostrą Dereka Shepherda i została oficjalnie zatrudniona w Seaside Health and Wellness z przywilejami w St. Ambrose Hospital.

W jakim odcinku Amelia wie, że Derek zmarł?

„You're My Home” to dwudziesty piąty odcinek i finał jedenastego sezonu amerykańskiego telewizyjnego dramatu medycznego Grey's Anatomy i ogólnie 245 odcinek.

Do kogo zadzwonił Derek przed śmiercią?

Zadzwoń pod numer 1-929-266-5283, aby usłyszeć pocztę głosową Dereka do Meredith , zanim umrze.

Dlaczego Meredith jest tak podła dla Amelii?

Meredith myśli, że Amelia jest egocentryczna, ponieważ obwinia ją o wyłączenie respiratora, nie pozwalając jej zobaczyć Dereka po raz ostatni. a Amelia nienawidzi Meredith za to, że nie pozwoliła jej zobaczyć się z Derekiem po raz ostatni. ... Czuje, że Amelia przejęła jej życie i wtargnęła bez pytania.

Czy Amelia jest zastępczynią Addisona?

Gdy Addison zaczyna szukać surogatek, ona i Jake odkrywają, że nikt nie spełnia standardów Addisona. Amelia proponuje, że zostanie jej surogatką , ale Addison odrzuca ją, chcąc, by Amelia wyzdrowiała i pozostała trzeźwa. Cooper stara się upewnić, że po śmierci Eriki Mason będzie z nim i Charlotte.

Czy Amelia czy Derek są lepszymi neurochirurgami?

Podczas gdy Derek grał bardziej centralną rolę w serialu, jego młodsza siostra Amelia jest sama w sobie całkiem niezłą neurochirurgiem . Amelia ukończyła najwyższą klasę w Harvard Medical School, a następnie ukończyła rezydencję w Johns Hopkins.

Kto jest najmądrzejszym lekarzem w anatomii GREYa?

1 Meredith Grey Meredith Grey jest najbardziej inteligentną postacią w serialu, pomimo jej braku osądu, gdy jej serce staje na przeszkodzie. Kiedy była rezydentem, została nastawiona na neurochirurgię, a później przeszła na chirurgię ogólną, do której trudno się wkroczyć.

Czy Amelia czy Derek są starsi?

Wiemy więc, że Amelia miała 5 lat, kiedy zastrzelono jej ojca. Derek był oczywiście starszy , ale nie znamy jego dokładnego wieku, kiedy to się stało. Ponieważ jestem prawie pewien, że Derek urodził się w 1966 roku, możemy wykorzystać jego wiek, aby dowiedzieć się, jak Amelia ma. ... Gdzieś w serialu to smutne, że Amelia i Derek dzielą 7 lat.

O ile starsza jest Meredith od Maggie?

Po kilku kłótniach Maggie mówi Meredith, że jest jej przyrodnią siostrą . Meredith z niedowierzaniem wskazuje, że wiedziałaby, że jej matka będzie w ciąży, gdy będzie miała pięć lat, ponieważ Maggie jest od niej o pięć lat młodsza. Meredith współpracuje z Alexem Karevem, aby zdecydować, czy Maggie kłamie, czy się myli.

Ile lat ma Cristina Yang?

Sandra Oh: gra Cristinę Yang; rzeczywisty wiek to [44]; wiek bohatera to około 35 lat (ukończone studia w wieku 22 lat, doktorat

Czy Jo i Alex mają dziecko?

Po śmierci męża w separacji wyszła za Alexa Kareva, aż ten zostawił ją dla swojej byłej żony, Izzie. Jest teraz matką Luny Ashton.

Czy aktorka grająca Amelię w GREY's Anatomy jest w ciąży?

Aktorka Caterina Scorsone, znana przede wszystkim z roli dr Amelii Shepard w Grey's Anatomy i spin-off Private Practice, ogłosiła, że ​​spodziewa się trzeciego dziecka z mężem Robertem Gilesem.

Dlaczego Derek dzwoni do Amelii Amy?

Kiedy po raz pierwszy została przedstawiona szaremu znakowi, nazwała ją Amy , ponieważ po prostu przedstawia ją jako młodszą siostrę Dereka .

Czy Amelia ma dziecko z Linkiem?

Jego powrót (w wizji nieprzytomnej Meredith) zbiegł się z chwilą, gdy Amelia (Caterina Scorsone) i Link (Chris Carmack) potwierdzili imię swojego dziecka po tym, jak powitali swój pakiet radości w finale 16. sezonu.

Dlaczego Amelia odmówiła linkowania?

Powiedziała Linkowi , że była okropną żoną dla Owena Hunta , odrzucając wymówkę, że miała w tym czasie zmieniającego osobowość guza mózgu, a gdzie indziej w sezonie 17 powiedziała Linkowi nieco lekceważąco, że nawet nie miała czasu na myślenie związek małżeński.

Jak nazwała dziecko Amelia i link?

Okazuje się, że już znamy odpowiedź. Amelia postanowiła nazwać swojego małego chłopca Scout Derek Shepherd Lincoln , prawdopodobnie jedno z najbardziej znaczących imion w historii telewizji. „Scout” to ukłon w stronę prawdziwego imienia Linka (czyli Atticus), a także literackie odniesienie do Zabić drozda.