Czy Adobe Acrobat był kiedyś darmowy?

Wynik: 4.2/5 ( 17 głosów )

Nie . Acrobat Reader DC to bezpłatna, samodzielna aplikacja , której można używać do otwierania, przeglądania, podpisywania, drukowania, opisywania, wyszukiwania i udostępniania plików PDF. Acrobat Pro DC i Acrobat Standard DC to płatne produkty należące do tej samej rodziny. Zobacz porównanie produktów Acrobat DC, aby poznać różnice.

Czy istnieje bezpłatna alternatywa dla Adobe Acrobat?

IlovePDF to bezpłatne i łatwe w użyciu narzędzie do pracy z plikami PDF. Jest to jedna z najlepszych darmowych alternatyw Adobe Acrobat, która umożliwia łatwe dzielenie, łączenie, konwertowanie, znakowanie znakiem wodnym i kompresowanie plików PDF. Ta alternatywna aplikacja Adobe Acrobat DC umożliwia zarządzanie dokumentami PDF, zbiorczo lub samodzielnie, przez Internet.

Czy za PDF trzeba płacić?

To nic nie kosztuje i jest dostępne dla systemów Windows, macOS, iOS i Android. Po zainstalowaniu programu Acrobat Reader wystarczy dwukrotnie kliknąć dowolny plik PDF, który chcesz otworzyć. ... Oczywiście istnieją również aplikacje innych firm do przeglądania plików PDF, z których niektóre są szybsze i mniej rozdęte niż Adobe Reader.

Co się stało z Adobe Acrobatem?

Firma Adobe ogłosiła zakończenie wsparcia dla Adobe Acrobat i Reader 2015 . 7 kwietnia 2020 r. zakończy się wsparcie dla tych wersji czytnika PDF i oprogramowania do tworzenia, zgodnie z pozycją giganta technologicznego o wycofaniu wsparcia po maksymalnie pięciu latach ogólnej dostępności.

Czy Adobe nie jest już bezpłatne?

Nie. Acrobat Reader DC to bezpłatna , samodzielna aplikacja, której można używać do otwierania, przeglądania, podpisywania, drukowania, opisywania, wyszukiwania i udostępniania plików PDF. Acrobat Pro DC i Acrobat Standard DC to płatne produkty należące do tej samej rodziny. Zobacz porównanie produktów Acrobat DC, aby poznać różnice.

[NAPRAWIONO] Pliki PDF otwierają się w przeglądarce Chrome zamiast w programie Adobe Reader

Znaleziono 23 powiązane pytania

Jaka jest różnica między programem Adobe Acrobat a Reader?

Różnica między Adobe Reader i Adobe Acrobat polega na tym, że pierwszy z nich może bezpłatnie korzystać z oprogramowania do przeglądania plików PDF , a drugi to po prostu rozszerzona płatna wersja, która umożliwia modyfikację plików PDF, taką jak konwersja dokumentów Word do formatu PDF.

Co zastąpiło Adobe Acrobat?

7 najlepszych alternatyw dla Adobe Acrobat w 2020 roku
 • Nitro Pro.
 • Foxit PhantomPDF.
 • Czytnik PDF Pro.
 • Iskysoft PDF Editor 6 Professional.
 • Kreator PDF24.
 • Xodo.
 • Sumatra PDF.

Czy Acrobat i Adobe to to samo?

Ten kurs, który oglądasz, obejmuje Acrobat Reader, darmowy program udostępniany przez firmę Adobe, który każdy może pobrać i używać do przeglądania plików PDF lub dokumentów w formacie przenośnym. ... Acrobat kosztuje i pozwala zarówno pracować, jak i tworzyć, edytować i ulepszać dokumenty PDF.

Jaki jest zamiennik Adobe Acrobat?

Foxit oferuje potężny edytor PDF Foxit jako alternatywę dla programu Adobe Acrobat w wersjach podstawowych, Pro i chmurowych. Ponadto dostawca udostępnia aplikacje mobilne na systemy Android i iOS. Za pomocą tych narzędzi możesz łatwo edytować, udostępniać i komentować dokumenty PDF z dowolnego miejsca.

Czy naprawdę potrzebuję Adobe Acrobat?

Czy potrzebuję Adobe Acrobat Reader DC? To nie jest obowiązkowe . Do otwierania dokumentów PDF potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader DC, ale nie jest to jedyny czytnik plików PDF. Na przykład przeglądarki internetowe mają wbudowaną funkcję PDF, dzięki czemu można łatwo otwierać pliki PDF w przeglądarce.

Jakie programy będą otwierać pliki PDF?

Oprogramowanie Adobe Acrobat Reader DC to bezpłatny globalny standard niezawodnego przeglądania, drukowania i komentowania dokumentów PDF.

Czy naprawdę potrzebuję czytnika PDF?

macOS, Linux, iOS i Android Inne systemy operacyjne również nie wymagają programu Adobe Acrobat Reader. ... Android ma wbudowaną przeglądarkę plików PDF , podobnie jak iOS. Chociaż Adobe Reader jest dostępny dla wszystkich tych systemów operacyjnych, tak naprawdę nie ma powodu, aby go używać.

Czy Adobe Acrobat jest wart swojej ceny?

Jeśli jesteś profesjonalistą poszukującym najbardziej wszechstronnego zestawu narzędzi PDF, Adobe Acrobat DC Pro jest najlepszym narzędziem dla Ciebie. Oferuje wiele sposobów tworzenia dokumentów i formularzy PDF, umożliwia edycję i reorganizację plików PDF oraz zapewnia najlepsze w branży funkcje zabezpieczeń i udostępniania. Polecam to.

Czy istnieje naprawdę darmowy edytor PDF?

PDFelement , Foxit PhantomPDF, Nuance Power PDF, Nitro Pro i Acrobat Pro DC to nasze najpopularniejsze narzędzia do edycji plików PDF. Sejda, PDFescape, AbleWord i PDF Expert oferują bezpłatny plan. AbleWord jest całkowicie darmowym oprogramowaniem, nawet do użytku komercyjnego.

Jak mogę otrzymać Adobe Acrobat Pro za darmo?

Jak pobrać i zainstalować Adobe Acrobat Pro DC za darmo?
 1. Przejdź bezpośrednio do oficjalnej strony pobierania Adobe Acrobat Pro DC.
 2. Kliknij łącze Bezpłatna wersja próbna na pasku menu.
 3. Kliknij Wypróbuj bezpłatnie przez 7 dni.
 4. Chociaż podczas bezpłatnego okresu próbnego nie zostanie naliczona opłata, konieczne będzie podanie informacji o karcie kredytowej lub systemie PayPal.

Co oznacza DC w programie Adobe Acrobat?

Jego oficjalna nazwa to Adobe Acrobat Reader DC (Document Cloud) . DC oznacza, że ​​funkcje chmury są dostępne dla użytkowników z płatnym oprogramowaniem Acrobat Standard lub Pro. Zobacz program Acrobat.

Czy Adobe Acrobat Pro DC jest bezpłatny?

Zawsze bezpłatna i wydajniejsza niż kiedykolwiek aplikacja mobilna Acrobat Reader jest wyposażona w narzędzia potrzebne do przeglądania, opisywania, podpisywania i udostępniania plików PDF w dowolnym miejscu. A dzięki Acrobat Pro DC możesz zrobić jeszcze więcej. Edytuj, twórz, eksportuj, organizuj i łącz pliki bezpośrednio z tabletu lub telefonu komórkowego.

Czy mogę scalać pliki PDF bez Adobe Acrobat?

Nie, nie musisz płacić za Adobe Acrobat, aby połączyć pliki PDF w jeden dokument. ... Na szczęście istnieje kilka innych sposobów na łączenie plików PDF za darmo, bez względu na rodzaj używanego komputera. Oto jak łączyć wiele plików PDF za darmo, niezależnie od tego, czy pracujesz na urządzeniu z systemem Windows, czy na komputerze Mac.

Jaki jest lepszy Acrobat czy Foxit?

Foxit PhantomPDF i Adobe Acrobat mogą tworzyć pliki PDF z wielu różnych typów plików, w tym Word, Excel, PPT i innych. Jeśli chodzi o tworzenie plików PDF z zeskanowanych dokumentów, Foxit PhantomPDF jest liderem, ponieważ może wykonywać wyższą kompresję w porównaniu z Adobe Acrobat.

Jaki jest najlepszy czytnik PDF?

 1. Adobe Acrobat Reader DC. Przejrzysty interfejs i każde narzędzie, jakiego możesz potrzebować w czytniku PDF. ...
 2. Czytnik PDF Foxit. Dużo więcej niż tylko darmowy czytnik PDF. ...
 3. Smukły plik PDF. Czytnik PDF, który jest super szybki i super lekki. ...
 4. Czytnik nitro. Pełen funkcji darmowy czytnik PDF, pełen przydatnych narzędzi. ...
 5. Edytor PDF-XChange.

Czy program Adobe Acrobat Reader jest bezpieczny w użyciu?

Adobe Acrobat to bezpieczne oprogramowanie , które jest kompatybilne z Windows 10. Można go bezpiecznie zainstalować, o ile pobierzesz go bezpośrednio ze strony Adobe.

Skąd mam wiedzieć, czy mam na komputerze program Adobe Acrobat?

Aby dowiedzieć się, czy masz zainstalowany program Adobe Acrobat Reader na swoim komputerze, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start na pasku zadań (zwykle znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu komputera).
 2. Wybierz Wszystkie programy z wyskakującego menu.
 3. Sprawdź, czy na liście znajduje się folder o nazwie Adobe Acrobat.

Czy Adobe Premiere Pro jest bezpłatny?

Tak, możesz bezpłatnie pobrać Adobe Premiere Pro tutaj . Twój oficjalny okres próbny potrwa 7 dni. Czy studenci otrzymują zniżkę, jeśli zdecydują się na zakup po bezpłatnym okresie próbnym?