Czy ankieta na Facebooku pokazuje, kto głosował?

Wynik: 4.5/5 ( 41 głosów )

Po zakończeniu ankiety każdy, kto kliknie samą ankietę, zobaczy wyniki (i nie będzie już mógł głosować). Jako administrator strony możesz zobaczyć, kto głosował na każdą opcję, klikając liczbę głosów.

Czy ankiety na Facebooku pokazują, kto głosował?

Twoi obserwatorzy zobaczą procent tego, kto głosował na daną opcję, ale tylko Ty możesz zobaczyć , ile głosów otrzymała każda opcja i jak głosowała każda osoba.

Czy ludzie mogą zobaczyć, kto głosuje w ankietach?

Gdy ktoś zagłosuje w Twojej ankiecie, zobaczy, który wybór jest w danym momencie wiodący . ... Nie tylko zobaczysz, ile głosów otrzymała każda opcja, ale także zobaczysz, kto głosował i jaką opcję wybrał. W ten sposób będziesz mógł porównać głosy znajomych i obserwatorów, których opiniom ufasz najbardziej.

Czy na Twitterze dowiesz się, kto głosował w Twojej ankiecie?

Ważne informacje dla wyborców: Wyborcy otrzymają powiadomienie push, aby wyświetlić wyniki po zamknięciu ankiety. Głosy są prywatne – zarówno ankieterzy, jak i ankietowani nie będą wiedzieć, kto głosował.

Czy mogą zobaczyć, kto głosował na Instagramie?

Instagram niedawno wprowadził nową funkcję ankiety, która pozwala użytkownikom umieścić przycisk głosowania na swojej historii. ... Instagram wysyła użytkownikowi powiadomienie za każdym razem, gdy ktoś głosuje , i możesz zobaczyć, kto na co głosował.

Youngkin przewidywał, że wygra wyścig rządu VA; Wybory w NJ Gov są zbyt blisko, aby zadzwonić do I ABC News

Znaleziono 24 powiązane pytania

Jak opublikować ankietę na Facebooku 2021?

Oto jak dodać ankietę do swojej historii na Facebooku:
 1. U góry kanału wiadomości kliknij „Dodaj do historii”.
 2. Dodaj swoje zdjęcie lub film.
 3. Kliknij ikonę naklejki z uśmiechniętą twarzą w prawym górnym rogu, a następnie kliknij „ankieta”
 4. Wpisz swoje pytanie, a następnie stuknij „Tak” lub „Nie”, aby dostosować odpowiedzi.
 5. Kliknij „Gotowe” w prawym górnym rogu.
 6. Kliknij Udostępnij w historii.

Czy nadal możesz stworzyć ankietę na Facebooku?

Możesz utworzyć ankietę na Facebooku, aby zadać pytanie, dostosować odpowiedzi i pozwolić innym głosować na ich ulubioną opcję. ... Możesz jednak stworzyć ankietę w grupie na Facebooku lub w historii. Pamiętaj, że aby utworzyć ankietę na stronie na Facebooku, musisz być administratorem lub redaktorem.

Czy Facebook usunął opcję ankiety?

Opcja ankiety jest dostępna tylko dla stron, którymi zarządzasz.. nie jest już dostępna dla profili osobistych ..

Czy możesz zmienić głos na Instagramie?

Stuknij w tekst, aby zastąpić „Zadaj pytanie…” pytaniem, które chcesz zadać w swojej ankiecie. Pamiętaj, że możesz również pozostawić to puste. Możesz także dotknąć „TAK” i „NIE ”, aby zastąpić ten tekst, jeśli ankieta nie jest pytaniem na tak lub nie. Możesz przytrzymać i przeciągnąć, aby zmienić rozmiar i położenie ankiety.

Dlaczego Messenger usunął ankiety?

Dawno, dawno temu (do 2016 r.) ludzie mogli tworzyć ankiety na Messengerze i zadawać różne pytania, oferując wiele opcji do wyboru. Jednak usunęli tę funkcję, ponieważ spowalniała ona proces ładowania , ale ludzie głosowali na ankiety, aby powrócić!

Jak opublikować ankietę w grupie na Facebooku?

Jak stworzyć lub edytować ankietę w grupie na Facebooku?
 1. Stuknij Napisz coś...
 2. Przewiń w dół i wybierz Sonda.
 3. Wprowadź pytanie, a następnie dotknij Dodaj opcję ankiety..., aby wprowadzić opcje do wyboru dla członków grupy.
 4. Stuknij Opublikuj.

Czy nadal możesz przeprowadzać ankiety na Messengerze?

Poproś znajomych, aby zagłosowali, wysyłając im ankietę w Messengerze. Oto jak: w rozmowie grupowej wystarczy kliknąć ikonę +, a następnie wybrać Ankiety . Stamtąd możesz dodać pytanie i konkretne odpowiedzi, na które Twoi znajomi będą głosować, i nacisnąć Prześlij.

Czy możesz przeprowadzać ankiety na Messengerze?

Gdy zaczniesz wpisywać pierwszą opcję, aplikacja Messenger wyświetli symbol „+”, aby dodać więcej opcji do ankiety. Dodaj opcje i dotknij przycisku Utwórz ankietę . Gotowe! Twoja ankieta jest już aktualna.

Czy możesz stworzyć ankietę w Messengerze?

Możesz korzystać z ankiet, aby planować i koordynować współpracę z innymi osobami na Messengerze. Na przykład jeden członek grupy może utworzyć ankietę , a pozostali mogą głosować, aby wybrać aktywność, godzinę lub lokalizację. Możesz również korzystać z ankiet w wiadomościach na Facebooku.

Jak wycofać głos na Instagramie?

Po oddaniu głosu nie możesz cofnąć ani zmienić swojego głosu . Przypomina to ankiety na Twitterze, które nie pozwalają na usunięcie lub zmianę swojego głosu. Jeśli to twoja historia, możesz usunąć ankietę, ale podczas głosowania na czyjąś historię nie można jej usunąć ani zmodyfikować w żaden sposób.

Czy ankiety na Instagramie są anonimowe w 2020 roku?

Czy naprawdę są anonimowi? Chociaż niektórzy użytkownicy online nazwali to naklejką „anonimowe pytania”, odpowiedzi nie są tak naprawdę anonimowe . Jeśli odpowiesz na pytanie, osoba, która je zadała, będzie mogła zobaczyć Twoją nazwę użytkownika.

Czy możesz zrobić ankietę na Instagramie z więcej niż 2 opcjami?

Drugą opcją dodania więcej niż 2 opcji w ankiecie na Instagramie jest użycie naklejki suwaka Emoji . Musisz dodać wiele wartości na tej naklejce w różnych odstępach czasu, aby widzowie mogli łatwo na nią zareagować, przeciągając suwak do pozycji opcji, którą chcą wybrać.

Czy komunikator usunął ankiety?

Facebook po raz pierwszy uruchomił ankiety w Messengerze w 2016 roku, ale zostały one niedawno usunięte w ramach modernizacji aplikacji Messenger „Lightspeed”, która miała na celu usprawnienie działania i uporządkowanie prezentacji. ... Dodaliśmy także ankiety do aplikacji Messenger Desktop, dostępnej zarówno dla użytkowników komputerów Mac, jak i Windows”.

Czy możesz usunąć ankiety na komunikatorze?

Niestety nie możesz usunąć ankiety Facebook Messenger ani ukryć jej przed innymi członkami. Ale jeśli nadal chcesz usunąć ankietę, musisz wyczyścić cały czat grupowy Messengera.

Jak stworzyć ankietę na Facebooku 2021?

Przejdź do strony na Facebooku swojej firmy i kliknij w oknie posta, aby je rozwinąć i zobaczyć różne typy postów. Wybierz Sonda i wpisz swoje pytania i odpowiedzi. Następnie ustaw, jak długo ma trwać ankieta. Następnie udostępnij.

Jak edytować ankietę na Facebooku?

Aby edytować ankietę utworzoną przed rozpoczęciem głosowania, kliknij , a następnie Edytuj wpis . Twórcy ankiet i administratorzy grup mogą dodawać lub usuwać opcje ankiety w dowolnym momencie. Tylko członkowie grupy i administratorzy mogą głosować w ankietach.

Jak usunąć ankietę w zespołach Microsoft?

Jak usunąć ankietę w zespołach?
 1. Kliknij Ankieta u góry obszaru dyskusji zespołów.
 2. Wybierz ankietę otwartą lub zamkniętą, którą chcesz usunąć.
 3. Kliknij ••• w prawym górnym rogu ankiety.
 4. Wybierz Usuń ankietę.
 5. Gdy pojawi się okno przypomnienia, naciśnij OK, aby pomyślnie usunąć ankietę.