Czy program Adobe Acrobat został wycofany?

Wynik: 4.9/5 ( 58 głosów )

Firma Adobe ogłosiła zakończenie wsparcia dla Adobe Acrobat i Reader 2015. 7 kwietnia 2020 r. zakończy się wsparcie dla tych wersji czytnika PDF i oprogramowania do tworzenia, zgodnie z pozycją giganta technologicznego, aby wycofać wsparcie po maksymalnie pięciu lat ogólnej dostępności.

Jaki jest zamiennik Adobe Acrobat?

Foxit oferuje potężny edytor PDF Foxit jako alternatywę dla programu Adobe Acrobat w wersjach podstawowych, Pro i chmurowych. Ponadto dostawca udostępnia aplikacje mobilne na systemy Android i iOS. Za pomocą tych narzędzi możesz łatwo edytować, udostępniać i komentować dokumenty PDF z dowolnego miejsca.

Czy Adobe Acrobat nadal działa?

W przypadku Adobe Acrobat DC 2015 i Adobe Reader 2015 ta żywotność dobiegła końca. Wprowadzone po raz pierwszy w kwietniu 2015 r. dwie aplikacje zakończyły wsparcie 7 lipca 2020 r. Chociaż Adobe Acrobat DC 2015 i Adobe Reader 2015 nadal działają, firma Adobe nie zapewnia już pomocy technicznej, aktualizacji produktów ani aktualizacji zabezpieczeń.

Dlaczego Adobe Acrobat przestał działać?

Jeśli zaktualizowano program Adobe Reader/Acrobat do najnowszej wersji, a problem nie został rozwiązany, konieczne będzie naprawienie instalacji Adobe . Zamknij program Acrobat/Reader i wszystkie otwarte okna przeglądarki internetowej. Wybierz przycisk Start w lewym dolnym rogu ekranu. ... Wybierz Acrobat lub Adobe Reader, a następnie Odinstaluj/Zmień.

Jak naprawić awarię programu Adobe Acrobat?

 1. Program Acrobat DC sporadycznie ulega awarii w systemie Windows.
 2. Rozwiązanie 1: Zaktualizuj program Acrobat DC do najnowszej wersji.
 3. Rozwiązanie 2: Uruchom naprawę instalacji programu Acrobat, gdy nie są uruchomione żadne inne aplikacje.
 4. Rozwiązanie 3: Wyłącz widok chroniony.
 5. Rozwiązanie 4: Uruchom Distiller DC i sprawdź, czy Acrobat DC jest aktywowany.

Jak Adobe Reader przestał działać, rozwiązanie błędu

Znaleziono 16 powiązanych pytań

Jak naprawić Adobe Acrobat?

Napraw czytnik lub Acrobat
 1. (Reader) Wybierz Pomoc > Napraw instalację programu Adobe Reader.
 2. (Acrobat) Wybierz polecenie Pomoc > Napraw instalację programu Acrobat.

Jaka jest różnica między Adobe a Acrobatem?

Adobe Reader to darmowy program opracowany i dystrybuowany przez firmę Adobe Systems, który umożliwia przeglądanie plików PDF lub przenośnych plików w formacie dokumentów. ... Z drugiej strony Adobe Acrobat jest bardziej zaawansowaną i płatną wersją programu Reader, ale z dodatkowymi funkcjami do tworzenia, drukowania i manipulowania plikami PDF.

Czy Adobe nie jest już bezpłatne?

Nie. Acrobat Reader DC to bezpłatna , samodzielna aplikacja, której można używać do otwierania, przeglądania, podpisywania, drukowania, opisywania, wyszukiwania i udostępniania plików PDF. Acrobat Pro DC i Acrobat Standard DC to płatne produkty należące do tej samej rodziny. Zobacz porównanie produktów Acrobat DC, aby poznać różnice.

Czy Acrobat i Adobe to to samo?

Ten kurs, który oglądasz, obejmuje Acrobat Reader, darmowy program udostępniany przez firmę Adobe, który każdy może pobrać i używać do przeglądania plików PDF lub dokumentów w formacie przenośnym. ... Acrobat kosztuje i pozwala zarówno pracować, jak i tworzyć, edytować i ulepszać dokumenty PDF.

Czy Adobe Acrobat jest wart swojej ceny?

Jeśli jesteś profesjonalistą poszukującym najbardziej wszechstronnego zestawu narzędzi PDF, Adobe Acrobat DC Pro jest najlepszym narzędziem dla Ciebie. Oferuje wiele sposobów tworzenia dokumentów i formularzy PDF, umożliwia edycję i reorganizację plików PDF oraz zapewnia najlepsze w branży funkcje zabezpieczeń i udostępniania. Polecam to.

Czy mogę otrzymać Adobe Acrobat Pro za darmo?

Przejdź bezpośrednio do oficjalnej strony pobierania Adobe Acrobat Pro DC. Kliknij łącze Bezpłatna wersja próbna na pasku menu. Kliknij Wypróbuj bezpłatnie przez 7 dni. Chociaż podczas bezpłatnego okresu próbnego nie zostanie naliczona opłata, konieczne będzie podanie informacji o karcie kredytowej lub systemie PayPal.

Czy potrzebuję zarówno programu Adobe Acrobat, jak i Adobe Reader?

2 odpowiedzi. Możesz mieć oba zainstalowane, o ile oba są w tej samej wersji . Tak długo, jak masz Adobe Reader XI, możesz zainstalować Acrobat XI Pro. Większość ludzi nie potrzebuje obu aplikacji w tym samym systemie, prawie wszystko, co robi Reader, jest również dostępne w programie Acrobat.

Jaka jest różnica między programem Acrobat Pro a Standardem?

Acrobat Professional jest przeznaczony do użytku profesjonalnego lub biznesowego . Adobe Acrobat Standard oferuje podstawowe funkcje PDF, które umożliwiają przeglądanie, tworzenie, edytowanie, podpisywanie i konwertowanie plików PDF. Wersja Pro umożliwia tworzenie, edytowanie, podpisywanie i konwertowanie plików PDF. Zawiera również dodatkowe funkcjonalności.

Jak mogę edytować plik PDF bez Adobe?

Jak edytować plik PDF bez Adobe Acrobat
 1. Kliknij „Nowy” na stronie Dokumentów Google i prześlij plik na dysk.
 2. Po przesłaniu pliku w widoku głównym kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz „Otwórz za pomocą”, a następnie „Dokumenty Google”. W Twojej przeglądarce otworzy się nowa karta z edytowalną zawartością.

Czy naprawdę potrzebuję Adobe Acrobat?

Czy potrzebuję Adobe Acrobat Reader DC? To nie jest obowiązkowe . Do otwierania dokumentów PDF potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader DC, ale nie jest to jedyny czytnik plików PDF. Na przykład przeglądarki internetowe mają wbudowaną funkcję PDF, dzięki czemu można łatwo otwierać pliki PDF w przeglądarce.

Czy potrzebuję Adobe Flashplayera?

Firma Adobe nie obsługuje już programu Adobe Flash Player od 31 grudnia 2020 r. Zalecamy jego odinstalowanie. Za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu, Twoja przeglądarka używa małych aplikacji zwanych wtyczkami do wyświetlania określonych rodzajów treści. ... Niektóre przeglądarki mobilne, w tym Safari na iOS, nie obsługują nawet Flash Playera.

Jaka jest najnowsza wersja Adobe?

13. Acrobat 2020 to najnowsza wieczysta wersja programu Acrobat na komputery. Acrobat DC to najnowsza subskrypcyjna wersja programu Acrobat.

Skąd mam wiedzieć, czy mam na komputerze program Adobe Acrobat?

Aby dowiedzieć się, czy masz zainstalowany program Adobe Acrobat Reader na swoim komputerze, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start na pasku zadań (zwykle znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu komputera).
 2. Wybierz Wszystkie programy z wyskakującego menu.
 3. Sprawdź, czy na liście znajduje się folder o nazwie Adobe Acrobat.

Co się stanie, jeśli odinstaluję Adobe Acrobat?

Odinstalowanie nie ma wpływu na żadne pliki PDF znajdujące się na komputerze . Oczywiście możesz nie być w stanie ich otworzyć, chyba że zainstalujesz inną przeglądarkę plików PDF.

Nie możesz już otwierać plików PDF?

Co mogę zrobić, jeśli nie mogę otworzyć plików PDF w programie Adobe Reader?
 • Zainstaluj najnowszą wersję programu Adobe Acrobat. ...
 • Wyłącz tryb chroniony podczas uruchamiania. ...
 • Poproś nadawcę o ponowne przesłanie pliku, jeśli jest uszkodzony. ...
 • Przywróć wcześniejszą wersję w przypadku niezgodnych plików PDF. ...
 • Napraw instalację programu.

Jak odinstalować i ponownie zainstalować program Adobe Acrobat Pro?

W Panelu sterowania wybierz Programy > Program i funkcje. Z listy zainstalowanych programów wybierz Adobe Acrobat i kliknij Odinstaluj . Kliknij Tak w oknie dialogowym potwierdzenia. Po odinstalowaniu programu Acrobat uruchom ponownie komputer.

Czy jest różnica między Adobe Reader a Adobe Reader DC?

Reader to bezpłatna wersja programu Acrobat i ma niektóre z tych samych funkcji. ... Skrót od „Document Cloud”, Adobe Reader DC to najnowsza wersja programu Reader. Zapewnia te same funkcje, co poprzednie wersje, a jednocześnie dodaje funkcję opartą na chmurze, aby synchronizować dokumenty na urządzeniach.

Czy mogę odinstalować program Adobe Acrobat Reader?

Metoda 2: Odinstaluj Adobe Acrobat Reader DC za pomocą aplikacji i funkcji/programów i funkcji. Poszukaj na liście programu Adobe Acrobat Reader DC i kliknij go. Następnym krokiem jest kliknięcie Odinstaluj , aby rozpocząć dezinstalację.

Jak mogę otrzymać Adobe Acrobat DC za darmo?

Jak pobrać i zainstalować program Acrobat Reader DC. Kliknij Pobierz Acrobat Reader DC poniżej, aby rozpocząć pobieranie Acrobat Reader DC. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować i zalogować się. ( Oprogramowanie Adobe Reader DC to darmowy, zaufany standard przeglądania, drukowania, podpisywania i dodawania adnotacji do plików PDF.)