Czy brainiac pochodzi z kryptonu?

Wynik: 4.7/5 ( 64 głosów )

Animowany Wszechświat DC
Ten Brainiac był bardziej skomputeryzowaną wersją postaci. Jego nowe pochodzenie zostało opowiedziane w pierwszym odcinku Superman: The Animated Series. Zaczął jako gigantyczny, kryptoński komputer , zbudowany przez Kryptonian, aby pomagać w ich codziennym życiu i pomiarach naukowych.

Co się stało z Brainiakiem w Krypton?

Ciało Brainiaca jest zepsute , ale Seg-El doświadcza dziwnych przypływów wiedzy, które docierają do niego losowo, a ostatecznie Lobo odkrywa, że ​​Brainiac jest w Seg. Najwyraźniej, chociaż ciało Brainiaca zostało zniszczone, udało mu się w tym czasie posiąść Sega.

Czy Brainiac jest martwy Krypton?

Premiera 2 sezonu Krypton właśnie zabiła jednego z największych złoczyńców Supermana. Pod koniec odcinka Brainiac (Blake Ritson), główny czarny charakter pierwszego sezonu, spotkał przerażający koniec z rąk Sega (Cameron Cuffe).

Jakie miasto Brainiac zabrał z Krypton?

Kandor (powszechnie znany jako Butelkowe Miasto Kandor) to fikcyjne miasto ocalone od skazanego na zagładę świata Kryptonu w tytułach DC Comics Superman. Zanim Krypton eksplodował, futurystyczne miasto zostało schwytane przez supervillain Brainiaca, zminiaturyzowane przez jego malejący promień i umieszczone w szklanym kloszu.

Czy Brainiac jest silniejszy od Supermana?

Przyjmując formę fizyczną, Brainiac ma super siłę , co sprawia, że ​​Superman staje się ostrzejszy w walce. Ostatecznie to technologia Brainiaca w połączeniu z jego intelektem na dwunastym poziomie czyni go jednym z najgroźniejszych wrogów Supermana.

Historia Brainiaca

Znaleziono 27 powiązanych pytań

Dlaczego Czarny Adam stał się zły?

Potężny Adam służy jako czempion Egiptu przez wiele stuleci, ale zostaje zepsuty przez wdzięki tajemniczej kobiety , która okazuje się być złą córką Shazama, Blaze w przebraniu. Zaczarowany Adam jest przekonany, że on i jego kochanka powinni rządzić Egiptem, więc zabija faraona i mianuje się władcą.

Kto zabił Yugę Khana?

W innych komiksach, takich jak niektóre New 52, ​​takie jak Infinity Man & The Forever People, śmierć Yugi Khana nastąpiła z rąk Darkseida i Highfathera . Gdy bracia walczyli ramię w ramię, zamordowali swojego ojca, a czyniąc to, był znany jako dzień narodzin Nowych Bogów.

Kto może pokonać Supermana?

Superman: 15 postaci DC, które mogą pokonać Człowieka ze Stali bez kryptonitu
 • 11 Wonder Woman jest lepszym wojownikiem.
 • 12 Błysk ma siłę szybkości po swojej stronie. ...
 • 13 Rogol Zaar ma w sobie moc zemsty. ...
 • 14 Superboy-Prime robi to przez czystą wściekłość. ...
 • 15 Batman robi to dzięki swojej inteligencji i osobistej wiedzy. ...

Kto może pokonać Darkseida?

Darkseid jest po prostu zbyt potężny. Carter Wayne Adams Hulk w swojej sile, jednym strzałem byłby supermanem.... SPOILER OSTRZEŻENIE: Przed nami duże spoilery dla różnych komiksów Marvela!
 1. 1 CZARNA PANTERA.
 2. 2 FENIKS. ...
 3. 3 ŻELAZNY CZŁOWIEK. ...
 4. 4 REED RICHARDS. ...
 5. 5 SZKARŁATNA CZAROWNICA. ...
 6. 6 HULK. ...
 7. 7 DZIWNY LEKARZ. ...
 8. 8 Łotr. ...

Czy Brainiac jest zły w Smallville?

Oryginalny Brainiac został zepsuty i stał się narzędziem zła z rąk generała Zoda. Następnie Clark Kent uratował go i umożliwił przeprogramowanie na dobre. ... Zmienił także umysł wychowawcy w Smallville High School, żeby nie atakowała Clarka Kenta na jego spotkaniu.

Czy Brainiac może pokonać Thanosa?

Thanos jest potężnym przeciwnikiem, ale Brainiac byłby w stanie go pokonać . Nie byłoby łatwo, między Szalonym Tytanem a Czarnym Zakonem Brainiac wiele by stracił. Jednak Brainiac nie jest na tyle głupi, by opuścić swój statek i iść za nimi.

Kto jest najsilniejszą postacią DC?

Superman Prime (One Million) to najsilniejszy superbohater DC Comics. Jest idealną wersją Supermana, który spędził tysiące lat zbierając energię „żółtego” słońca, osiągając w ten sposób swój szczytowy potencjał.

Czy Lex Luthor jest mądrzejszy niż mózgowiec?

Prawdopodobnie nie. Lex Luthor od dawna uchodzi za najmądrzejszą osobę w całym uniwersum DC . ... W uniwersum DC jest kilku kandydatów, którzy mogą być mądrzejsi od Lexa Luthora, w tym Brainiac, profesor Ivo i Bruce Wayne, chociaż potrafi być bardzo emocjonalny i to go zawodzi.

Kto wygrałby Ultrona lub mózgowca?

Wiz: *westchnienie* Podczas gdy Brainiac miał przewagę inteligencji, Ultron był bardziej wytrzymały , a jego moc technopatii zaskoczyła Brainiaca. Boomstick: Tylko ktoś wystarczająco potężny, by rozwiązać Avengersów, może to osiągnąć. Ultron miał również tę przewagę, że nie był podatny na telekinezę Brainiaca.

Czy Supergirl jest starsza od Supermana?

Jest biologiczną kuzynką Supermana i chociaż chronologicznie starsza od niego, statek, którym podróżowała na Ziemię, został złapany w duży zielony meteoryt kryptonitowy, który utrzymywał ją w stanie zawieszenia przez większą część podróży, co sprawiło, że miała wygląd 16-letniej dziewczynki.

Czy ktoś jest silniejszy od Supermana?

Superman jest jednym z najsilniejszych istniejących bohaterów DC, ale jest kilku, którzy mogą być silniejsi w walce w odpowiedniej sytuacji. Shazam, Wonder Woman, Martian Manhunter, Supergirl, Captain Atom i Flash nie są silniejsi od Supermana .

Czy Superman może pokonać Hulka?

Nie ma wątpliwości, że Hulk jest niemal niezniszczalną siłą, która zwycięża w prawie wszystkich bitwach czystej siły. Jednak w starciu z Supermanem przewyższa go . Chociaż siła Hulka może konkurować z siłą Człowieka ze Stali, inne umiejętności Supermana dają mu znaczną przewagę nad przeciwnikiem.

Czy Thor może pokonać Supermana?

Thor byłby zwycięzcą, ma zdolność pokonania supermana , poza tym jest bogiem piorunów, pomimo utraty wszystkiego, łącznie z okiem, wciąż jest najsilniejszym mścicielem niż inni. ... Jednak Thor, jeden z najsilniejszych Avengersów Marvela, może być wystarczająco potężny, by zmierzyć się z Supermanem.

Kogo boi się Darkseid?

Bez tego polega na swoich innych mocach. Phobia: Niesamowite, jak może się wydawać, Darkseid boi się swojego ojca, Yugi Khana , bardziej niż czegokolwiek innego; Yuga Khan jest jedyną istotą we wszechświecie o wiele potężniejszą i złą i była gorszym tyranem niż nawet Darkseid.

Kto jest najsilniejszym nowym bogiem?

Moce i umiejętności Yuga Khan był najpotężniejszym Nowym Bogiem. Właściwą miarą jego potęgi był fakt, że sam Darkseid nie odważył się stawić mu czoła. Khan miał również zdolność przemierzania hiperczasu i mógł nawet do pewnego stopnia manipulować samym Źródłem.

Kim jest ta blondynka obok Darkseida?

Biografia. Babcia Dobroć była świadkiem pokonania i zabicia Wilka Stepowego przez Ligę Sprawiedliwości, stojąc obok Darkseida, gdy głowa Wilka Stepowego potoczyła się na nogi. Była również obecna w wizji Cyborga i stanęła w pobliżu Darkseida, gdy siedział na swoim tronie.

Kto jest silniejszy Shazam czy Superman?

Obaj mężczyźni mieli te same podstawowe moce, a Shazam mógł również używać błyskawic na jego rozkaz. Jednak fakt, że moce Shazama pochodziły z użycia magii, daje mu wyraźną przewagę nad Supermanem w dziedzinie siły w walce. Shazam jest także jednym z nielicznych bohaterów, którym udało się znokautować Supermana.

Kto jest potężniejszy Shazam czy Black Adam?

Shazam i Black Adam mają w zasadzie te same moce, ale Shazamowie zawsze byli silniejsi niż Adam . ... Więc dostaje większą część swojej mocy, ale niezależnie od tego, Shazam od dawna udowadnia, że ​​jest drugi pod względem siły za nielicznymi.

Czym jest słabość Czarnego Adama?

Słabości. Wrażliwość na magię: Tylko znacząca magia może na niego wpłynąć. Błyskawica : Błyskawica zadaje obrażenia i może spowodować, że Czarny Adam powróci do Theo Adama.