Czy podżegacz motłochu to jedno czy dwa słowa?

Wynik: 4.9/5 ( 53 głosów )

Rabble-rouser to złożone z łączników słowo , które składa się z dwóch oddzielnych słów połączonych razem, połączonych łącznikiem.

Jak przeliterujesz motłoch?

o, odnoszące się, lub charakterystyczne dla podżegacza motłochu. przykład lub praktyka wzbudzania namiętności lub uprzedzeń społeczeństwa.

Jakie jest znaczenie terminu podżegacz motłochu?

: osoba, która sprawia, że ​​grupa ludzi jest zła, podekscytowana lub agresywna (na przykład przez wygłaszanie przemówień), zwłaszcza po to, by osiągnąć cel polityczny lub społeczny.

Jak wykorzystać podżeganie do motłochu w zdaniu?

Miał dar publicznego gadania i nigdy nie brakowało mu podburzającej motłoch osobistej inwektywy. Natychmiast porzuca podburzającą motłoch reformistyczną postawę i postanawia kupić nieruchomość w slumsach. Przełamywało to raczej ciszę niż podburzało motłoch.

Czy podżegacz motłochu jest dzielony z łącznikiem?

Rabble-rouser to złożone z łączników słowo , które składa się z dwóch oddzielnych słów połączonych razem, połączonych łącznikiem. ... Przebudzenie motłochu może być użyte jako czasownik, słowa pokrewne to wzniecanie motłochu, wzniecanie motłochu, wszczynanie motłochu.

Enter Shikari - Rabble Rouser (oficjalny film promocyjny)

Znaleziono 22 powiązane pytania

Czym jest podrywacz?

/ (ˈraʊzə) / rzeczownik. osoba lub rzecz, która pobudza ludzi , na przykład poruszające przemówienie lub fascynująca piosenka rockowa.

Co oznacza pompatycznie?

1 : nadmiernie wzniosła lub ozdobna pompatyczna retoryka. 2 : posiadanie lub okazywanie zarozumiałości : arogancki nadęty polityk.

Co oznacza wytłumaczalny?

: można wyjaśnić .

Jak używać umiarkowanego w zdaniu?

Umiarkowany w zdaniu ?
  1. Łagodna do umiarkowanej astma dziewczynki nie wpłynęła na nią tak, jak na osobę z poważnymi problemami z oddychaniem.
  2. Umiarkowani ofiarodawcy finansowi kampanii nie byli celebrowani tak bardzo, jak ci, którzy przekazywali nadmierne kwoty.

Co oznacza motłoch w Biblii?

: obrażać lub atakować przez lub jako tłum .

Jaka jest definicja osoby sprawnej?

: nieuszkodzony lub osłabiony : nieuszkodzony sprawna mowa sprawny wpływ sprawni kierowcy [=kierowcy, którzy nie są pijani, pod wpływem narkotyków, itp.]

Co oznacza rozbicie?

czasownik przechodni. : rozdzielić lub na dwoje : oddzielić przez lub jakby przez przemoc lub przez interweniowanie w czasie lub przestrzeni. czasownik nieprzechodni.

Co oznacza wycofanie autoryzacji?

Filtry . Cofnąć pozwolenie, sankcję lub zgodę . 2.

Dlaczego naiwny znaczy?

: posiadanie lub okazywanie braku doświadczenia lub wiedzy : niewinne lub proste. Zobacz pełną definicję słowa naiwny w słowniku dla uczniów języka angielskiego. naiwny. przymiotnik. naiwny.

Jakie jest znaczenie twórcy psot?

: ten, który czyni zgorszenie : ten, kto podnieca lub wszczyna kłótnie lub wrogość ich pojednania, pokonał wysiłki twórców zepsucia.

Co oznacza oszałamianie w języku angielskim?

: niezwykle zagmatwane lub trudne do zrozumienia całkowicie oszałamiające doświadczenie oszałamiająca liczba możliwości

Czy wyjaśnialność to słowo?

Z Longman Dictionary of Contemporary Englishex‧pli‧ca‧ble /ekˈsplɪkəbəl/ przymiotnik JASNY/ŁATWY DO ZROZUMIENIA łatwy do zrozumienia lub wyjaśnienia OPP niewytłumaczalny Sukces rewolucji można wytłumaczyć słabością rządu króla.

Co oznacza możliwość usunięcia?

Definicje wydobycia. przymiotnik. zdolna do wydobycia . Antonimy: nierozerwalne. zakaz wydobycia; niezdolny do rozplątywania się lub rozwiązywania.

Kim jest pompatyczna osoba?

Osoba pompatyczna jest arogancka lub zarozumiała . Wejdzie na imprezę z rozdętym ego, gotów powiedzieć każdemu, kto będzie słuchał, że „Jestem kimś wielkim”. Dziś przymiotnik pompatyczny kojarzy nam się z zarozumiałymi szarpnięciami.

Co oznacza przetaczanie?

1 : skręcić lub odsunąć się w bok lub z drogi Bydło zostało przemieszczone do zagrody. 2 : przesiadka (jako pociąg) z jednego toru na drugi.

Jak nazwać kogoś pompatycznym?

pompatyczny
  1. arogancki,
  2. zarozumiały,
  3. zarozumiały,
  4. kawaler,
  5. bezczelny,
  6. wyniosły,
  7. wielki i Potężny,
  8. apodyktyczny,

Jakie jest znaczenie Vivifier?

1. Dawać lub przywracać życie; animować : ożywić lalkę; ożywianie brunatnych muraw. 2. Aby uczynić bardziej żywym, intensywnym lub uderzającym; ożywić: uśmiech może ożywić twarz.

Co oznacza mało ambitny Asystent?

Ktoś, kto jest mało ambitny , nie jest szczególnie zmotywowany do osiągnięcia jakiegoś sukcesu. Wolisz leżeć na kanapie niż robić dodatkowe kredyty? Jeśli chodzi o szkołę, jesteś mało ambitny.

Co to jest prawna definicja sprawcy?

osoba, która dopuszcza się lub dopuszcza się czynu nielegalnego, kryminalnego lub zła: sprawcy tej haniebnej zbrodni muszą zostać wykryci i ukarani w najszerszym zakresie prawa .