Czy byli bardziej zakochani w stajni i bensonie?

Wynik: 4.8/5 ( 58 głosów )

Przez 12 lat w Law & Order: SVU fani obserwowali, jak partnerki Olivia Benson (Mariska Hargitay) i Elliot Stabler (Christopher Meloni) pracują ramię w ramię i trochę flirtują w związku, którego nie chcą. Ale był żonaty i nawet kiedy on i Kathy (Isabel Gillies) byli w separacji, nic się nie wydarzyło .

Czy Olivia Benson była zakochana w Elliocie Stablerze?

Znając się przez ponad dwie dekady, Stabler w końcu powiedział, że „kocha” Bensona w poniedziałkowym odcinku „Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana”, chociaż nie była to romantyczna scena, na którą liczyliśmy.

Czy Stabler ma uczucia Bensona?

I wreszcie, w zupełnie nowym odcinku, Stabler najwyraźniej wyznał swoje uczucia do Bensona . ... „Martwią się o ciebie z powodu wszystkich rzeczy, których byliśmy świadkami”, powiedział mu Benson podczas interwencji. Martwią się o ciebie, Elliot, ponieważ im na tobie zależy.

Jaki odcinek całuje Stabler i Benson?

„Zebras” to dwudziesty drugi odcinek i finał dziesiątego sezonu policyjnego serialu telewizyjnego Law & Order: Special Victims Unit i 224 odcinek serialu.

Kim była miłość życia Elliota Stablera?

Przez cały sezon związek Stablera z kapitan Olivią Benson (Mariska Hargitay) wydawał się być bliższy niż kiedykolwiek wcześniej. W „Rzeczy, z których zrobione są sny” Stabler nawet szokująco powiedział Liv, że ją kocha podczas próby interwencji rodzinnej.

Stabler mówi „Kocham cię”... Ale komu? - Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana

Znaleziono 38 powiązanych pytań

Czy Elliot i Olivia kiedykolwiek spali?

Czy Elliot Stabler i Olivia Benson kiedykolwiek umawiali się na randki? Nie . Ale Stabler wpłynął na życie miłosne Olivii na inne sposoby. ... Hargitay przyznała również MSN, że sądzi, że Benson jest, przynajmniej w pewnym stopniu, romantycznie zafascynowany Stablerem, ale wie, że to nigdy nie zadziała.

Czy Elliot zdradził swoją żonę?

Kathy i Elliot Stabler pobrali się w wieku 17 lat i mieli pięcioro dzieci, ale we wcześniejszych sezonach Law & Order: SVU widzowie dowiedzieli się, że ich małżeństwo nie było idealne. ... Mając to na uwadze, Stabler nigdy definitywnie nie zdradził swojej żony – ale też nie zajęło mu dużo czasu, aby przejść dalej.

Kim jest tata drugiego dziecka Rollinsa?

Wyjawia Bensonowi, że jest w ciąży z drugim dzieckiem w sezonie 20, którego ojcem jest Pollack .

Kto zaatakował Olivię Benson?

Matka Bensona, Serena (Elizabeth Ashley) , angielska profesor, była alkoholiczką, która wykorzystywała Olivię emocjonalnie i fizycznie. W odcinku 2 sezonu „Taken”, Serena Benson umiera spadając ze schodów metra przed wejściem do baru.

Kim jest tata dziecka Bensona?

Noah Porter-Benson jest biologicznym synem zmarłej Ellie Porter i zmarłego Johnny'ego Drake'a .

Dlaczego Olivia Benson opuściła SVU?

Olivia Benson na temat „Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana”. Dlaczego Meloni opuścił „SVU”? Po ponad 270 odcinkach i 12 sezonach Stabler został skreślony z serialu – nie z powodów kreatywnych, ale dlatego, że Meloni i NBC osiągnęli impas w negocjacjach kontraktowych .

Czy Stabler wyznaje swoją miłość Bensonowi?

I wreszcie, w zupełnie nowym odcinku, Stabler najwyraźniej wyznał swoje uczucia do Bensona . ... Cóż, na początek Stabler powiedział „Kocham cię” do Bensona w obecności jego pięciorga dzieci podczas interwencji dotyczącej jego zespołu stresu pourazowego. Jeśli o nas pytasz, to nie jest to właściwe miejsce na ten długo oczekiwany intymny moment”.

Czy Stabler i Liv mieli związek?

Olivia Benson i Elliot Stabler byli partnerami przez ponad dekadę . ... Chemia między Bensonem i Stablerem jest niezaprzeczalna i tak dobrze ze sobą współpracowali. Niektórzy fani nie mogli nie chcieć, żeby skończyli razem, ale niestety nigdy nie doszło do skutku. Pozostaną partnerami i niczym więcej.

Czy Olivia traci opiekę nad Noem?

Prawo i porządek: W środku sezonu SVU zniknął syn Olivii Benson (Mariska Hargitay), Noah, pod opieką swojej biologicznej babci Sheili (Brooke Shields). Teraz fani w końcu wiedzą, co się stało! W trakcie premiery w środku sezonu ujawniono, że to Sheila stała za zniknięciem Noego .

Czy Olivia Benson była kiedykolwiek w ciąży na SVU?

Nie, Mariska Hargitay nie jest w ciąży . W odcinku 4 sezonu 21, zatytułowanym „Ciężar naszych wyborów”, Benson mówi Rollinsowi o swoim strachu przed ciążą, gdy miała 19 lat. Dzieli się, że nie była gotowa na dziecko i umówiła się na wizytę w celu dokonania aborcji.

Czy Hank Voight i Olivia Benson umawiali się na randki?

Chociaż było to dość szokujące, gdy widzowie Law & Order: SVU odkryli niedawno, że Olivia Benson (Mariska Hargitay) była związana z byłym nemezis i funkcjonariuszem Biura Spraw Wewnętrznych Edem Tuckerem (Robert John Burke), prawdziwym zaskoczeniem dla niektórych zagorzałych fanów Dicka Wolfa było że nie spotykała się potajemnie z policją z Chicago ...

W jakim odcinku Carisi próbuje pocałować Rollinsa?

Rollins i Carisi wreszcie całują się w finale 22 sezonu „Prawo i porządek: SVU”

Czy Rollins i Carisi są razem?

Po latach tęsknoty za sobą Rollins i Carisi w końcu pocałowali się na weselu Finna (Ice-T) w finale 22 sezonu.

W jakim sezonie Rollins ma swoje drugie dziecko?

W odcinku 20 sezonu , A Story of More Woe, Rollins rodzi się z drugim dzieckiem i zmaga się z powiedzeniem ojcu swojego dziecka, doktorowi Al Pollackowi (George Newbern), że już go nie kocha.

Co się stało z żoną Elliota Stablera?

Jak zginęła żona Elliota Stablera? Do makabrycznej śmierci żony Elliota Stablera doszło podczas premiery serialu Przestępczość zorganizowana. W „What Happens in Puglia” Elliot i Kathy byli na krótkiej wycieczce do Nowego Jorku, kiedy Kathy została zabita przez bombę, która została umieszczona w wypożyczonym samochodzie pary .

Czy Stabler nadal jest żonaty?

Elliot był żonaty z Kathy Stabler od ponad 30 lat; pobrali się w 1984 roku, kiedy oboje mieli po 17 lat. W 2021 roku Kathy zginęła w zamachu bombowym.

Czy Elliot spał z Jo Marlowe?

Elliot miał dwie oficjalne partnerki: Jo Marlowe i Olivię Benson. ... Jo dobrze wiedziała o umiejętnościach przesłuchiwania Elliota i była bardzo szczęśliwa mogąc z nim ponownie pracować - przegapiła ich obserwacje. Elliot i Jo flirtowali i wydawali się blisko, ale nigdy nie sprowadzało się to do romansu .

Dlaczego Stabler zrezygnował?

W prawdziwym życiu aktor Meloni opuścił dramat z powodu sporu o wynagrodzenie , co oznaczało, że odszedł między sezonami 12 i 13. Więc nigdy nie otrzymał prawdziwego wyjścia z serialu, tylko po tym, co wydarzyło się w finale serii 12.

Czy Elliot Stabler rozwiódł się?

Po latach stresu związanego z małżeństwem z policjantem, Kathy opuszcza Stabler, zabierając ich dzieci i tymczasowo wprowadza się do swojej matki. Po sprawie dotyczącej rozwodu , który stał się gwałtowny, Stabler podpisuje papiery rozwodowe, mówiąc: „kiedy miłość przeradza się w nienawiść, nie ma nic, czego nie zrobisz”.

Dlaczego Kathy Stabler została zabita?

Zasadniczo Kathleen została zabita z zemsty za nieporozumienie . Angela chciała się zemścić za rzekome zabicie Rafika, ale było to kłamstwo powiedziane przez Richarda, aby skłonić Angelę do ataku na Elliota.