Co oznacza głos dulcet?

Wynik: 4.8/5 ( 53 głosów )

mile brzmiący; melodyjny : stonowane tony wiolonczeli. przyjemny lub przyjemny dla oka lub uczuć; kojący. Archaiczny.

Czym są dźwięki dulcet?

Użyj przymiotnika dulcet, aby opisać dźwięk, który jest kojący i miękki , jak harmonijne harmonie w popowej piosence z lat 70. lub dźwięczne tony harfy.

Jakie jest znaczenie słowa dulcet?

1: słodki do smaku . 2 : miłe dla ucha dźwięki dulcet. 3 : ogólnie przyjemny lub przyjemny uśmiech łagodny.

Jak używa się dulcet w prostych zdaniach?

Dulcet w zdaniu ?
  1. Nie trwa długo, zanim dziecko pocieszy się słodkim śpiewem matki.
  2. Zeszłej nocy zasnąłem słuchając stonowanych dźwięków delikatnego jazzu.
  3. Świece i muzyka grająca na pianinie sprawiły, że restauracja wyglądała bardzo romantycznie.

Jak użyć tonu dulcetowego w zdaniu?

Ludzie często używają wyrażenia „dulcet tony ” w odniesieniu do czyjegoś głosu . Słychać jego łagodne tony w zwiastunach Radia 1 rano.

Znaczenie słowa Dulcet | Jak wymówić Dulcet w angielski z przykładowymi zdaniami

Znaleziono 41 powiązanych pytań

Czy dulcet znaczy przyjemny?

przyjemny dla ucha ; melodyjne: stonowane tony wiolonczeli. przyjemny lub przyjemny dla oka lub uczuć; kojący.

Czym jest git slang?

Brytyjski. : niemądra lub bezwartościowa osoba .

Jak użyć słowa „histrionics” w zdaniu?

Przykład zdania histrionics Jest tak skutecznym graczem, że nie potrzebuje histrionics . Histrionika dzisiejszych, głównie kontynentalnych graczy, jest bezpośrednim rezultatem tego, co zaczęło się tamtego lata 1974 roku.

Jak używać fickle w zdaniu?

Przykłady niestałych zdań
  1. Nastroje Sashy były zróżnicowane i zmienne, nigdy nie trwały zbyt długo.
  2. Księżyc jest kapryśną kochanką, jak piękna kobieta…oddaje całe swoje serce, ale raz w miesiącu i opuszcza cię przed świtem…dlaczego bać się ciebie w nocy?
  3. Kobieta, którą poślubił, musiałaby dostosować swoje życie do kapryśnego losu polityki.

Czym jest aureola?

Aureola to symbol świętości , reprezentowany przez okrąg lub łuk świetlny wokół głowy świętego lub świętej osoby. ... Słowo aureola oznacza również „chwałę lub majestat”, raczej symboliczną aureolę niż fizyczną. Greckie aureole oznacza „pierścień światła wokół słońca lub księżyca”.

Czy Dulcid to słowo?

przymiotnik. Słodki lub przyjemny , zwłaszcza dźwiękowy; melodyjny.

Co oznacza melodyjny?

: melodyjna, muzyczna, melodyjna ballada .

Co znaczy Dolce po hiszpańsku?

W języku hiszpańskim dulce dosłownie oznacza „ słodki ”, ale powszechnie używa się go w odniesieniu do słodkich smakołyków — podobnie jak używamy słowa „słodycze” w języku angielskim. Pokrewne angielskie słowo dolce (pochodzące z języka włoskiego zamiast hiszpańskiego) oznacza słodki lub miękki.

Co to znaczy unikać kogoś?

: poruszanie się szybko, aby uniknąć uderzenia, zobaczenia, zatrzymania itp. : uciec lub uniknąć (kogoś lub czegoś) w umiejętny lub nieuczciwy sposób.

Jakie jest znaczenie ekspurmentacji?

czasownik przechodni. : oczyszczenie z czegoś moralnie szkodliwego, obraźliwego lub błędnego, zwłaszcza : wymazanie niepożądanych części przed publikacją lub prezentacją okrojonego wydania listów.

Co znaczy narcystyczny w języku angielskim?

a: skrajnie egocentryczny z przesadnym poczuciem własnej ważności : naznaczony lub charakterystyczny dla nadmiernego podziwu lub zauroczenia sobą narcystyczna osobowość Był bardzo narcystycznym człowiekiem, niezbyt zainteresowanym światem. —

Co znaczy histrionics w języku angielskim?

1 : celowo afektowane : nadmiernie dramatyczne lub emocjonalne : teatralne gesty histrioniczne tendencja do stania się histrioniczna. 2 : lub odnoszące się do aktorów, aktorstwa lub teatru dążącego do perfekcji historycznej.

Czym jest osobowość Klastra B?

Zaburzenia osobowości skupienia B charakteryzują się dramatycznym, nadmiernie emocjonalnym lub nieprzewidywalnym myśleniem lub zachowaniem . Należą do nich antyspołeczne zaburzenie osobowości, zaburzenie osobowości z pogranicza, zaburzenie osobowości histrionicznej i zaburzenie osobowości narcystycznej.

Jak wymówić potulny?

Oto 4 wskazówki, które pomogą Ci udoskonalić wymowę „posłusznego”:
  1. Rozbij „posłuszny” na dźwięki: [DOH] + [SYL] – powiedz to głośno i przesadzaj, aż będziesz mógł je konsekwentnie wytwarzać.
  2. Nagraj siebie mówiącego „posłuszny” pełnymi zdaniami, a następnie obserwuj siebie i słuchaj.

Czy Prat to przekleństwo?

Według Oxford Dictionaries zaczęliśmy używać słowa „prat” na oznaczenie idioty w 1960 roku, ale wcześniej było to XVI-wieczne słowo oznaczające pośladki. Więc kiedy nazywasz kogoś palantem, nazywasz go również dupkiem.

Czy Git przysięga?

Git /ˈɡɪt/ to określenie zniewagi oznaczające osobę nieprzyjemną, głupią, niekompetentną, denerwującą, starczą, starszą lub dziecinną. ... Jako łagodna przysięga jest mniej więcej na równi z palantem i nieznacznie mniej pejoratywna niż berk.

Czy Berk to przekleństwo?

Berk to obraźliwe określenie na idiotę lub głupca , ale uważane jest za mniej surowe. Właściwie termin ten wywodzi się z slangu rymowanego Cockneya. Jest to skrócona wersja polowania na Berkshire, co sugeruje, że w ogóle nie powinno być uważane za mniej surowe!

Czy świnie są świniami?

Świnia oznacza „jak świnia ”. Przymiotnik „świnia” to termin naukowy opisujący świnie, ale jest również przydatny do opisywania czegokolwiek – lub kogokolwiek – przypominającego świnię. ... Łaciński korzeń to porcus lub „świnia”.