Co się dzieje na kopule Doncastera?

Wynik: 4.3/5 ( 44 głosów )

Dome Leisure Centre to arena i centrum rekreacyjne w Doncaster w Anglii, nieformalnie znane jako The Dome lub Donny Dome. Posiada kompleks pływacki, bary, arenę sportową, która jest również wykorzystywana jako miejsce imprez i pierwsze w Wielkiej Brytanii dwupoziomowe lodowisko.

Co możesz zrobić w Doncaster Dome?

Zrób duży plusk w kopule
  • Pływanie.
  • Łyżwiarstwo.
  • Strefa gry.
  • Harmonogram sesji na siłowni.
  • Kolarstwo.
  • Harmonogram zajęć fitness.

Czy musisz rezerwować, aby udać się do Doncaster Dome?

ZRÓB WIELKI PLUS POD KOPUŁĄ Fantastyczna sesja ze wszystkimi basenami, zjeżdżalniami i funkcjami. Po prostu wybierz żądaną datę i godzinę i zarezerwuj online. Nie może być prostsze zagwarantowanie sobie wspaniałej zabawy podczas pływania w Big Splash.

Czy jazda na łyżwach w Doncaster jest otwarta?

Łyżwiarstwo jest już otwarte , kup bilety już dziś! Nadal jesteśmy i zawsze będziemy czystym i bezpiecznym środowiskiem dla Ciebie i Twojej rodziny. We wszystkich naszych sesjach utrzymywaliśmy mniejszą pojemność, aby wizyta w Ice Caps była dla wszystkich przyjemnym i zabawnym doświadczeniem.

Jak mogę anulować karnet Dome Gym?

Doncaster DCLT on Twitter: "Cześć, aby anulować jakiekolwiek członkostwo, zadzwoń do Debit Finance 01908 422077 … "

Przewodnik turystyczny Moje jednodniowe wycieczki do centrum rozrywki Dome Doncaster South Yorkshire Wielka Brytania

Znaleziono 40 powiązanych pytań

Czy Doncaster Dome ma basen dla dzieci?

Nasz brodzik to świetna przestrzeń dla najmłodszych, aby przyzwyczaić się do wody. Jest to urocze, ciche miejsce do brodzenia dla najmłodszych z małą drabinką, dyszami wodnymi i fontannami, które przykuwają uwagę niemowląt i małych dzieci.

Ile slajdów jest w Doncaster Dome?

dwie zjeżdżalnie (koryto wodne i Slidewinder), po których jeździsz na dmuchanych kółkach (pojedyncza i podwójna), trzy pistolety na wodę i miejsce, w którym możesz swobodnie grać.

Jak długo trwają sesje jazdy na łyżwach w Doncaster Dome?

Tak, nasze czasy sesji i możliwości sesji pozostaną takie same i obie wyniosą 90 minut dla Big Splash i Ice Skating.

Czy w Doncaster Dome jest parking?

Położony zaledwie kilka minut od skrzyżowania 3 autostrady M18 Doncaster Dome to fantastyczny dzień dla całej rodziny. Dotarcie tutaj jest proste, a dzięki ponad 600 darmowym miejscom parkingowym , w tym parkingowi dla autokarów, znalezienie miejsca do zaparkowania nigdy nie jest problemem.

Ile kosztują lekcje pływania Doncaster?

Ceny: 1 x 30-minutowa lekcja prywatna: 16 £ - członkowie, 17,50 £ - osoby niebędące członkami. 1 x 30-minutowa lekcja grupowa: 8 GBP - członkowie, 8,80 GBP - osoby niebędące członkami.

Jak skontaktować się z Dclt?

Jeśli jesteś dostawcą lub chcesz skontaktować się z Centralą w sprawie pytań związanych z działem, zadzwoń pod numer 01302 639512 lub skorzystaj z powyższego formularza e-mail. Wszystkie tego rodzaju połączenia i wiadomości e-mail będą rejestrowane i wysyłane do odpowiedniego działu, który następnie oddzwoni.

Czy możesz nauczyć się jeździć na łyżwach w wieku 50 lat?

Możesz nauczyć się jeździć na łyżwach w każdym wieku .

Czy mogę nauczyć się jeździć na łyżwach?

Możesz zadać sobie pytanie, czy możesz sam nauczyć się jeździć na łyżwach. Krótko mówiąc , tak, możesz nauczyć się jeździć na łyżwach samodzielnie . Będziesz jednak miał limit tego, ile możesz się nauczyć. Tempo, w jakim robisz postępy, będzie wolniejsze niż gdybyś miał lekcje/coaching.

Czy jazda na łyżwach jest trudna dla początkujących?

Jazda na łyżwach jest trudna i wymaga lat praktyki . Chociaż na początku możesz czuć się przytłoczony, ćwicz kilka razy w tygodniu. W końcu opanujesz łyżwiarstwo figurowe.

Ile kosztują lekcje pływania?

Koszt lekcji pływania może się znacznie różnić w zależności od miejsca zamieszkania i poziomu instruktorów. Rzadko zdarza się znaleźć prywatne lekcje za mniej niż 20 USD za sesję i często mogą one kosztować nawet 40 USD za lekcję . Podobnie lekcje grupowe zwykle zaczynają się od około 15 USD za sesję i osiągają nawet 30 USD.

Czy Doncaster Dome ma kawiarnię?

Gastronomia ( Playzone Cafe ) Kawiarnia znajduje się w strefie zabaw.

Czy warto uczyć się pływania?

Ostatnie badania sugerują, że trening umiejętności przetrwania w wodzie i lekcje pływania mogą pomóc zmniejszyć ryzyko utonięcia dzieci w wieku 1-4 lat. Zajęcia, w których biorą udział zarówno rodzice, jak i ich dzieci, są również dobrym sposobem na wprowadzenie dobrych nawyków w zakresie bezpieczeństwa w wodzie i nauczenie umiejętności pływania.

Czy warto skorzystać z prywatnych lekcji pływania?

Inwestowanie w prywatne lekcje pływania daje większą elastyczność, aby wyjść poza zwykłe pływanie z powrotem do ściany. Miałem wielu uczniów, którzy przeszli z lekcji grupowych na lekcje prywatne i chociaż technicznie potrafili pływać, ich rodzice nie czuli się komfortowo, ponieważ nie mieli umiejętności przetrwania.

Czy dajesz napiwki instruktorom pływania?

Wielu jest i może to być nowość, że powinieneś dawać napiwki ich instruktorom. Może to nie dotyczyć mniejszych miast z publicznymi zajęciami z pływania. ... Napiwek 20-25 dolarów ponad stawkę za jedne zajęcia lub 15-20% za kurs .

Jak duża jest pula w Nuffield Health?

Siłownia oferuje szeroki wybór udogodnień i usług, w tym: 20m basen .

Czy jazda na łyżwach jest droga?

To prawda w prawie każdym sporcie. Opłaty trenerskie, koszty podróży oraz fizjoterapia i kondycja sportowa, aby utrzymać ciało w stanie sprawności na elitarnym poziomie, sumują się. Ale łyżwiarstwo figurowe jest jednym z najdroższych , a koszty wynoszą ponad 35 000 USD rocznie i nawet 50 000 USD rocznie, według niektórych szacunków.